Kto sme ?

Sme firma ktorá začínala rodinnými radami. Radami ktoré nás posúvali vždy o krok vpred, zisťovať nové veci, vzdelávať sa v oblasti Technológií, najmä tých IT.
Dlhé roky sme sa zameriavali na support počítačov a notebookov, ktoré boli rozšírené vo veľkom množstve po celom svete. Po istej dobe sme svoje obzory rozšírili aj o servery ktoré si ľudia začali kupovať do svojich domácnosti, homelabov a firiem. Vo veľkom sme začali čím ďalej tým viac spoznávať slova ako: Cloud Computing, Virtuálna realita, DevOps, Kontajnerizácia a pod.
Rozhodli sme sa preto priviesť na územie Slovenskej republiky e-shop, so sortimentom ktorý sa v našich končinách nachádza len sporadicky. Z našej ponuky si postupom času budete môcť modelovať vlastné zostavy s rôznou konfiguráciu RAM, CPU, PSU alebo vzhľadu.

Čo chceme ?

Chceme byť najlepším e-shopom na území Slovenskej republiky v segmente serverov a serverového príslušenstva.
Chceme vzdelávať naších zákazníkov ako aj všetkých ostatných prostredníctvom naších Tutoriálov ktoré budú periodicky vytvárané.

Ako to chceme ?

Je veľa veci ktoré chceme a budeme robiť inak, lepšie, prívetivejšie, ľudsky a so 100% nasadením urobiť pre zákaznika vždy o niečo máličko viac.
Už od naších začiatkov sa snažíme byť transparentný a férovi voči každému klientovi.

Transparentnosťou voči zákaznikom:

  • Nie všetok tovar máme na sklade, nakoľko je veľmi ťažké zistiť čo budú naši klienti kupovať najčastejšie.
    V priebehu najbližíšch mesiacov budeme monitorovať každú objednávku a predaný tovar ktorí bude kupovaný vo väčšom počte, naskladníme takmer okamžite.
  • Nákupom na našom e-shope nás posuniete vpred, zaistíte rast a v hlavne dáte pocit, že to robíme správne.
  • Snažíme sa pečlivo vyberať našich dodávateľov s dôrazom na kvalitu a cenu.
  • Snažíme sa zaistiť pre každého zákaznik vždy niečo viac.